Rejsy ze sternikiem po Solinie

Rejs jachtem żaglowym po Solinie, to jedna z najciekawszych atrakcji Bieszczad. Piękny akwen o krystalicznej wodzie, okalany latem zielonymi a jesienią złoto czerwonymi wzgórzami. Razem z nami możecie eksplorować go na ekskluzywnych jachtach żaglowych, nie posiadając uprawnień. Czas trwania rejsu, oraz jego trasę dostosujemy do Twoich potrzeb.

Poznaj żeglarstwo nie mając uprawnień!

Nasza propozycja ma wiele do zaoferowania. Podczas rejsu będziesz miał możliwość eksplorowania tego magicznego miejsca na ekskluzywnych jachtach żaglowych, nawet jeśli nie posiadasz uprawnień żeglarskich. Nasza załoga doświadczonych skipperów zadba o bezpieczeństwo i komfort podczas całego rejsu.

Trasą Bieszczadzkich Regatowców

Nasza oferta wycieczki żeglarskiej po Solinie to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Dostosowujemy czas trwania i trasę do Twoich indywidualnych potrzeb, zapewniając pełną personalizację. Możemy dostarczyć wszelkie dodatki, aby twój rejs spełnił wszystkie Twoje marzenia. Pozwól nam zapewnić Ci niezapomnianą przygodę!

Żeglowanie i surfowanie po Solinie

Jeżeli jesteś osobą aktywną na pewno spodoba Ci się nasza oferta! Łączymy w niej żeglowanie i surfowanie na deskach SUP. Dzięki temu możesz swobodnie eksplorować jezioro żeglując jachtem, a następnie cieszyć się emocjonującą aktywnością na wodzie podczas surfowania na deskach SUP. Nasi doświadczeni instruktorzy zapewnią Ci profesjonalne wsparcie i bezpieczeństwo. Ta kombinacja żeglugi i surfowania dodaje wycieczce dynamiki i radości.

Regaty (integracyjne)

Nasza oferta to niezwykłe doświadczenie dla grup! Podczas pływania po Solinie na naszych jednostkach z doświadczonymi sternikami, Ty, twoi znajomi lub rodzina będziecie mieli okazję poznać podstawy pływania regatowego. Nasi sternicy przekazują swoją wiedzę na temat technik, strategii i taktyk regatowych, umożliwiając wam rozwinięcie umiejętności. Niezależnie od poziomu doświadczenia, nasza oferta to idealna okazja do nauki i emocjonującej zabawy na wodzie w regatowym środowisku