Żeglowanie i Surfowanie po Solinie

Oferta

Nasza oferta to idealna propozycja dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Połączenie żeglowania i surfowania na deskach SUP, pozwala na pełne wykorzystanie uroków Bieszczadzkiego morza. Przecinanie fal pod pełnymi żaglami na centralnej części jeziora, a później eksplorowanie zatok z pokładów desek SUP. To istna przyjemność w letnie dni spędzane nad wodą.

SUP i żagle idealne połączenie!

Ta wycieczka pozwoli Ci odkryć Solinę z dwóch różnych perspektyw i zapewnić Ci wszechstronne i ekscytujące doświadczenie na wodzie. Nasza wycieczka jest idealna dla każdego, kto chce prawdziwie aktywnie spędzić swoje wakacje nad jeziorem.

Poznaj bogatą historię Bieszczad i zalewu

Podczas rejsu nasz sternik, przybliży Państwu historię Soliny i jej okolicy oraz przeszkoli z podstaw żeglowania, aktywizując załogę, do czynnego udziału w sterowaniu jachtem.

Spróbuj pysznego jedzenia!

W połowie rejsu cumujemy w porcie EkoMarina Polańczyk, gdzie znajduje się Tawerna pod Żaglami, do której udajemy się na pyszny posiłek. Serwowany w pięknym otoczeniu, z widokiem na Jezioro, oraz flotę jachtów, którymi żeglujemy.

Cały dzień zabawy

Żeglowanie i Surfowanie, to wycieczka niemal całodniowa. Zatem warto zabrać ze sobą na jacht: więcej ubrań w razie zmiany pogody, napoje, kremy z filtrem.

Plan wycieczki

10:00-13:00 –  Pierwsza część rejsu po centralnej części Bieszczadzkiego morza, z kotwiczeniem i eksploracją zatoki krzywego potoku (gdzie znajduje się tratwa Blues)
13:00-14:00 –  Przerwa obiadowa w Tawernie pod Żaglami
14:00-17:00 –  Druga część rejsu w stronę dopływu rzeki San, z Surfowaniem na SUPACH przy półwyspie Brosa

Cena: 1100 zł (maksymalnie 8 osób na pokładzie)

Cena zawiera:
– Rezerwacje jachtu
– Opłatę sternika
– Wypożyczenie desek SUP
– Rezerwacje stolika w Tawernie

Plan wycieczki

Masz pytania? Chcesz umówić się na rejs z Estro Czarter? Kliknij w przycisk poniżej i skontaktuj się z nami!