Czarter jachtów ESTRO

Czarter Estro to projekt który powstał z naszej pasji do żeglarstwa i szczególnego charakteru spółdzielni socjalnej jakim jest prowadzenie firmy w taki sposób, by jednocześnie odpowiadać na potrzeby społeczne i ekologiczne. Dlatego tworząc ofertę staraliśmy się by każdy projekt był jedyny i niepowtarzalny dla klientów indywidualnych i Firm. Mamy nadzieję, że tak jest również w przypadku projektu Czarter Estro.

Lokalizacja

Znajdujemy się przy przystani wodnej Sanatorium Uzdrowiskowego DEDAL. Jedyna taka lokalizacja na Jeziorze Solińskim: bezpośrednio w centrum ulicy Zdrojowej. Wychodząc z pomostu trafiamy do najatrakcyjniejszej części Uzdrowiska Polańczyk obfitej w restauracje, bary, dancingi, miejsca zabaw dla dzieci, sklepy i inne miejsca pozwalające uzupełnić zapasy lub po prostu zrelaksować się  Zaś bezpośrednie sąsiedztwo amfiteatru zapewnia możliwość uczestniczenia w imprezach plenerowych będąc na kei lub zacumowanej łodzi.

Gdzie?

ul. Zdrojowa 23, 38-610 Polańczyk

Centrum Polańczyka, dzięki czemu nasi Klienci mogą korzystać ze wszystkich uroków i rozrywek jakie oferuje Polańczyk. Zapraszamy!

Kiedy?

Całą dobę

Nie możemy w danej chwili odebrać telefonu? Skontaktuj się z nami za pomocą wiadomości SMS, a na pewno oddzwonimy!

Kto?

Doświadczeni żeglarze

Zatrudniamy osoby, których pasją jest żeglarstwo. Dzięki temu mamy pewność, że nasi Klienci otrzymają fachową pomoc oraz cenne wskazówki.

Jachty

Dobierając do naszego czarteru jachty zwracaliśmy uwagę na ich najwyższej klasy zabudowę oraz nietuzinkowe wyposażenie. Dlatego standardem w naszych jachtach jest m.in.: TV, lodówka, instalacja wody pitnej rozprowadzone po całym jachcie.  Każdy jacht w części kambuza posiada powyżej 185 cm wysokości co pozwala swobodnie przygotować posiłki. Zaś największe jachty posiadają zamykane kabiny i prysznice.

Dla podniesienia bezpieczeństwa i komfortu żeglowania nasze jachty wyposażyliśmy w wiele rozwiązań, które wypracowaliśmy przez lata praktyki żeglarskiej do nich zaliczymy np. możliwość refowania grota jednym fałem.

Usługi dodatkowe

 

 

 

 

Ci którzy nie lubią gotować mogą zamówić śniadania w Sanatorium Uzdrowiskowym DEDAL, zaś osoby które chciałyby skorzystać z rehabilitacji pod nadzorem lekarza mogą skorzystać z oferty rehabilitacyjnej tego Sanatorium.

Wszystkie usługi jakie oferujemy naszym klientom znajdziecie Państwo w zakładce Oferta.

Klienci instytucjonalni

Bieszczady… przyjedziesz raz i zakochasz się bez pamięci. Dlatego tym którzy poszukują nietuzinkowego klimatu na spotkania z klientami lub pracownikami, wraz z naszymi Partnerami oferujemy  niezapomniane chwile. Niepowtarzalne krajobrazy Bieszczad, duża dawka skromnej, ale jakże wykwintnej łemkowskiej kuchni, regionalna muzyka oraz niepowtarzalny klimat.

Tak spędzone minimum trzy dni spowoduje, że żaden z Twoich klientów nie zapomni tych chwil zaś pracownicy biorący udział w wyjeździe integracyjnym dadzą z siebie wszystko by tu wrócić. Smakoszom którzy są nienasyceni i chcą dalej delektować się tym niepowtarzalnym klimatem możemy na deser zaproponować zwiedzanie Lwowa. Jednak nie tam gdzie chodzą tłumy wycieczek. Chcemy abyście zanurzyli się w uliczki gdzie grają uliczne kapele, w dzielnicę Jewrejską gdzie trzeba się targować, by być szanowanym czy też  w blasku świec wypić kawę parzoną, jak przed wiekami, w kwarcowym piasku. Takich miejsc znamy wiele, czy będą to niezapomniane chwile…? My na to nie odpowiemy, trzeba przeżyć i ocenić.