Czarter jachtów Estro

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi specyfikacjami oferowanych przez nas jachtów. 

Poniżej zamieszczamy informacje techniczne dotyczące łodzi, a także galerię zdjęć przedstawiającą oferowane przez nas jachty.

Naszą ofertę kierujemy do osób szukających czegoś więcej niż wynajęcie jachtu. Komfortowe wyposażenie naszych jachtów i lokalizacja czarteru w połączeniu z usługami dodatkowymi tworzą wyjątkową ofertę kierowaną do klientów ceniących najwyższy komfort wypoczynku pod żaglami.

W zależności od wiedzy żeglarskiej i doświadczenia możesz wyczarterować komfortowy jacht lub popłynąć ze sternikiem.

Naszą ofertę kierujemy również do klientów instytucjonalnych poszukujących klimatu, którego nie zapomną kontrahenci, z kolei pracownicy biorący udział w imprezach integracyjnych, dadzą z siebie wszystko by móc do nas wrócić.

Nasze jachty

tes 32 dreamer

Tes 32 Dreamer to nasz flagowy Luksusowy jacht. Bardzo obszerne wnętrze daje poczucie absolutnego komfortu i intymności dla 6 – 8 osobowej załogi. Żeglowanie Dreamerem to prawdziwa przyjemność zarówno dla sternika, jak i dla załogi, która ma do dyspozycji doskonale dobrane wyposażenie i osprzęt.

Nautiner 30S

Komfortowo wyposażony jacht zaprojektowany do pływania turystycznego, rodzinnego jak i regatowego. Nienaganna zabudowa przestronny kokpit z wysokością stania w każdym miejscu i bogate wyposażenie zapewniają załodze komfortowe warunki, a  2 zamykane kabiny odrobinę intymności.

antila 24

Zabudowany na indywidualne zamówienie jacht turystyczny, wygodny i bezpieczny. Nowoczesny osprzęt ułatwia obsługę . Wygodne i przestronne wnętrze i bogate wyposażenie zapewnia wysoki komfort mieszkania i pływania 6 osobowej załodze. Doskonale sprawdzi się podczas żeglowania po Jeziorze Solińskim.